اخبارویژه

اجاره ی ۶ هواپیمای شرکت هواپیمایی CDB Aviation

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی CDB Aviation به تازگی اعلام کرده است که ۵ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ و یک فروند هواپیمای ایرباس A320 به مشتریان ناشناس و به مبلغ ۲۳۲ میلیون دلار اجاره داده شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده از شرکت CDB Aviation در تاریخ ۱۷ آگوست سال جاری توافقنامه چهار فروند از هواپیمای آنها با مشتری خود به امضاء رسیده و به زودی قراردادهای اجاره ی ۲ فروند دیگر نیز آماده خواهد شد. به علاوه تمامی این ۶ فروند هواپیما در اواخر ماه اکتبر به مشتریان تحویل داده می شود.

شرکت هواپیمایی CDB Aviation با این که اسم و نشانی از مشتریان نگفته است. اما اعلام کرد که این ۶ فروند از هواپیما به ۴ حامل مختلف اجاره داده شده است.

طبق تحلیل آنالیزرهای Flight Fleets ، ۵ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ حدودا بین ۶ تا ۱۰ سال سن دارند. به علاوه ۲ فروند از آنها به گروه هواپیمایی Lion Air ، ۲ فروند به شرکت هواپیمایی Skymark Airlines و یک فروند به گروه هواپیمایی Sun Express اجاره داده شده است.

در عین حال ، به نظر می رسد که هواپیمای ایرباس مدل A320 تنها ۴ سال سن داشته و به شرکت هواپیمای Wizz Air اجاره داده شده است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =